Kondicionéry pro ženy

Kondicionér lehce regeneruje vlasy. Uzavírá kutikulu, kterou před tím otevřel šampon. Pomáhá neutralizovat a zklidňovat citlivou vlasovou pokožku s tendencemi k suchosti, lupům a pnutí. 

Vyberte si kondicionér dle stavu délek vlasů a ideálního výsledného efektu. Některé kondicionéry pomáhají vyhlazovat vlasy, jiné je zatěžkávají. Pozor, ne všechny kondicionéry patří primárně na vlasovou pokožku. Pro vlasovou pokožku je ideální Scalp wellness kondicionér od Malibu C.

6 položek celkem
Hydrate Color Wellness® Conditoner, 266 ml
330 Kč

Kondicionér pro barvené vlasy. Chrání před vyblednutím barvy. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Kód: 156
Malibu Blondes® Enhancing Conditioner, 266 ml
330 Kč

Kondicionér pro zesvětlované a blond vlasy. 

Kód: 150
Malibu Scalp Wellness® Conditioner, 266 ml
Tip Novinka
370 Kč

Kondicionér vhodný na vlasovou pokožku. Vyživuje a zvláčňuje vlasovou pokožku, dodává potřebné vitaminy, minerály a živiny. Proti vypadávání vlasů v důsledku suché neopečovávané...

Kód: 84
Malibu Curl Wellness® Collection
890 Kč

Dárková sada pro kudranéte a vlnité vlasy. Šampon, 4 čistící masky a kondicionér. Nezatěžující péče hydratuje a zvláčňuje. Usnadňuje rozčesávání nepoddajných vlasů.

Kód: 78
Hydrate Color Wellness® Collection
890 Kč

Dárková sada pro barvené vlasy, dehydratované i kudrnaté a vlnité vlasy. Obsahuje: Šetrný šampon a regenerační kondicionér prodlužují životnost barvy a regenerují vlasy, 4...

Kód: 81
Malibu Scalp Wellness® Collection
Tip
890 Kč

Dárková sada pro citlivou pokožku s lupy. Obsahuje šampon a kondicionér pro každodenní péči o vlasy zmírňují její podráždění a šetrně odstraňuje odumřelou pokožku.

Kód: 75