Šampony pro ženy

Šampon - čistí a odmašťuje vlasovou pokožku. Vybírá se hlavně podle stavu pokožky. Můžete vybírat ale i podle stavu délek. Zesvětlované vlasy mají jiné specifické potřeby v porovnání s vlasy naturálními, kudrnatými, nebo barvenými. :-) 

Malibu C - Profesionální vlasová kosmetika ,,poměr cena x výkon" vhodná pro začátečníky v profi vlasové péči :-) cenově dostupná. Brzy zjistíte, ze oproti drogérce stačí mnohem méně produktu na vaší běžnou údržbu. A hlavně ten pocit z vlasů je úplně jiný♥♥♥ Super star s profi kosmetikou začněte s Un-doo-goo šamponem. můj favorit č.1, který mě přesvědčil o síle a kvalitě profesionální kosmetiky... Ideální jako dárek pro jakoukoli ženu! ;-) Ideální, máte-li doma tvrdou vodu.

STMNT - Vhodný pro nenáročné nebarvené a nezesvětlované = naturální vlasy :-) Nehledáte v tom žádnou složitost a máte rádi pánskou jemnou vůni, tohle je Vaše volba :) 

Máte-li suchou atopickou pokožku, bude se vám hodit jiný šampon, než člověku s ,,normální" zdravou pokožku, nebo člověku, kterému se mastí vlasy z extrémní mazotvorby. Nevíte-li si rady, zavolejte nám a my vám poradíme, :) 

 

4 položek celkem
Malibu Un Do Goo Shampoo, 266 ml
Tip Novinka
450 Kč

Hloubkově čistící šampon un-doo-goo od Malibu C. Zbavuje vlasy nánosů minerálů a rozpouští silikony. Usnadňuje rozčesávání vlasů. Vhodný na používání 1x týdně. Vhodný pro děti...

Kód: 96
Malibu Curl Wellness® Collection
890 Kč

Dárková sada pro kudranéte a vlnité vlasy. Šampon, 4 čistící masky a kondicionér. Nezatěžující péče hydratuje a zvláčňuje. Usnadňuje rozčesávání nepoddajných vlasů.

Kód: 78
Hydrate Color Wellness® Collection
890 Kč

Dárková sada pro barvené vlasy, dehydratované i kudrnaté a vlnité vlasy. Obsahuje: Šetrný šampon a regenerační kondicionér prodlužují životnost barvy a regenerují vlasy, 4...

Kód: 81
Malibu Scalp Wellness® Collection
Tip
890 Kč

Dárková sada pro citlivou pokožku s lupy. Obsahuje šampon a kondicionér pro každodenní péči o vlasy zmírňují její podráždění a šetrně odstraňuje odumřelou pokožku.

Kód: 75