Angry Beards - Ubrousky na kule Freshfella 5 ks

Kód: 8594205592092
Tip
Neohodnoceno
Značka: Angry Beards
99 Kč 20 Kč / 1 ks
Objednáno

Do každé pánské peněženky patří ubrousky na koule! Super dárek k 18tkám kámoše, i k těm padesátým! ;) Tyhle extra fresh ubrousky odmastí a profouknou nádobíčko i nejpoctivějšího dělníka na stavbě. Pomůže zažehnat možný skandál na konci nečekané schůzky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomněl sis ráno namazat Antistick a potřebuješ být fresh? Jsi na fesťáku, kde už týden nebyla voda ve sprše? Tohle je tvoje záchrana! Tenhle praktický ubrousek se vejde i do té nejmenší kapsy v kalhotách a zachrání před trapným zápachem zapařeného nadobíčka tam, kde se sprcha nestíhá.

Super vtipný dárek pro kluka, tátu, kámoše i manžela k Vánocům i k narozeninám.

 

Od kluků z Angry Beards:

Nablejskanej stroj je základ šťastnýho života. A až budeš hotovej s motorkou, postarej se i o kulestroj. Intimní odmašťovač podpalubí Freshfella je po šprcgumě ve šrajtofli nezbytnou výbavou každýho skautíka. Jak cestou dojde na nečekaný romantický setkání, stačí vytáhnout praktickej ubrousek. Přeleštíš kule, nakříduješ tágo a zahalenej do lehkýho mentolovýho hávu vyrážíš na zteč!

 

  • Pohlavní svěžest sbalená na cesty
  • 5 ks vlhčenejch jednorázovejch ubrousků
  • Chladivej fresh efekt, co tě nakopne do akce
  • Šikovně balený po jednom kousku
  • Velikost na míru (nad)průměrným Středoevropanům

 

SVĚŽÍ PODPALUBÍ ZA 3, 2, 1

Každej stroj si zaslouží čas od času přeleštit. Jakmile nablejskáš mašinu, postarej se i o další vercajk. Všechno musí bejt dobře udržovaný, aby to bylo reprezentativní. Jiný to není ani s kulestrojem. Až osedláš burácející motorku a vyrazíš na projížďku, budeš celej víkend skákat na prázdninovým festivalu nebo vezmeš mladou pod širák, Wipes měj vždycky u sebe. Správnej skautík je totiž vždycky připravenej! Wipes, pohlavní svěžest sbalená na cesty.

ODSTRAŇOVAČ KULEMAZU
ODSTRAŇOVAČ KULEMAZU

Jediný vlhčený ubrousky určený na odmašťování nádobíčka, aby sis kulky nemusel před romantickým setkáním dočista olizovat jak nějakej čokl.

POHLAVNÍ SVĚŽEST
POHLAVNÍ SVĚŽEST

Šetrný složení namixovaný na intimní použití. Rychlý přeleštění pošle čerstvej vítr do tvýho podpalubí a naladí ho do lehkých mentolových tónů.

VŽDY PŘIPRAVEN
VŽDY PŘIPRAVEN

Pár hodin v sedle burácející mašiny, k tomu kožený kalhoty. Jakmile kočka za tebou začne příst, nestačí ani sesednout a tvůj kulestroj bude připravenej na zteč.

SBALENO NA CESTY
SBALENO NA CESTY

Ve znovu uzavíratelným paklu na tebe čeká 5 vlhčenejch Wipes. Zabalený hezky po jednom, tak jak jsi zvyklej třeba z letadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánská intimní kosmetika
Hmotnost: 0.03 kg
Vhodné pro: Všechny
Určeno na: Intimní partie
Země původu: Česko