STMNT Grooming Fiber vláknitá pomáda 100 ml

Kód: 51
Tip
Značka: STMNT
549 Kč
Skladem

Vláknitá třpitivá elastická pomáda. Vhodná pro snadnou aplikaci a vytvoření pružného lesklého vzhledu. Vlasy zůstanou zářivě lesklé a přirozeně elastické. Ideální pro rozcuchaný zářivý vzhled a milovníky sportovních vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STMNT Grooming Fiber je vláknitá elastická pomáda ideální pro snadnou aplikaci a vytvoření pružného lesklého vzhledu. Tato zlatavě zářící měkká pomáda je populárí pro vytvoření rozcuchaného zářivého vzhledu. Lehká sportovní vůně. Snadné předělávání stylingu. Snadné smývání z vlasů. 

  • Snadné tvarování vlasů
  • Dlouhotrvající vzhled
  • Jemná fixace
  • Oslnivý zářivý lesk
  • Nevytváří pocit mastných vlasů
  • Snadno se vymývá

Sportovní svěží vůně

Náš Typ:

V kombinaci se STMNT Shine paste vytváří nadpozemsky lesklé vlasy a elastický pružný vzhled vašich kadeří. Ideální pro definici kudrnatých a afro vlasů pro oslnivý žárlivost vzbuzující lesk. S touto kombinací Vás už nikdo nepřehlídne. 

 

Vhodná pro všechny typy vlasů, rovné, vlnité i kudrnaté. Stačí malé množství k zafixování vašeho vzhledu, možno zapracovat do suchých i mokrých vlasů a až následně foukat. 

Použití: K lehké fixaci vašeho účesu naberte malé množství pasty, rozemněte na prstech či celých dlaních a vpracujte do vlasů. K výraznější textuře přidávejte postupně větší množství.

Varování: Obal vždy pečlivě uzavřete, jinak pasta může ztratit svou specifickou hustotu a nebo úplně vyschne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 100 ml
Styling: Elastický
Určeno pro: Pánský
Efekt: Lesklý
Vůně: Sportovní
Smyvatelnost: Snadná