Angry Beards - Antistick Original – Sportovní lubrikant na kule

Kód: 8594205592016
Neohodnoceno
Značka: Angry Beards
219 Kč
Objednáno

Pánský deodorant na koule a pytel od Angry Beards. Je to tak! Ideální pro sportovce před jejich sportovním výkonem! Pomáhá proti zapaření, slepení a vzniku zápachu pánského nádobíčka. Ideální pro stavaře, sportovce, skladníky a všechny, co se hejbou ;) Skvělý Vánoční dárek, který rozesměje a je i praktický :P 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak už bylo řečeno, Antistick je super proti slepení a zapaření sportovců, navíc ho my ženy můžeme po tajnu chlapům krást a uživat na svá mezi-kozí i jiné potící se partie :D Kupte mužům Vánoční dárek pro vás oba ;) Aplikujte lubrikant na kule ideálně před sportem, nebo po koupeli ;) 

 

Od kluků z Angry Beards:

  • Rapidní snížení přilnavosti pytle
  • Ochrana šourku a kůže při sportovním výkonu
  • Decentní citrusová vůně na zamaskování kulepachu
  • Chlapama nominováno na Nobelovku
  • Hrdě vyrobeno v Česku

Matka příroda ty chlapský gule moc nedomyslela, když je obalila stejným matrošem, jako má gekon na tlapkách. K čemu jako je chlapovi pytel nalepenej na stehně silou odpovídající 20násobku jeho vlastní hmotnosti? Lidstvo naštěstí přišlo na způsob, jak tenhle šílenej omyl napravit a superpřilnavost šourku vyrušit. Tím řešením je Antistick. Konec lepení a dření kulema o stehna, odteď už jen pohyb bez omezení.

Nulová Přilnavost
NULOVÁ PŘILNAVOST

Ať už se na soukulí hrabeš sebečastěji, s Antistickem ti do rozkroku bude zajíždět jedině tvoje mladá. Určitě ne ty sám před plnou tramvají.

Ochrana a regenerace
OCHRANA A REGENERACE

Tohle není jen mazivo, je to i nálož přírodních extraktů a antioxidačních přísad, abys měl kulestroj jak z partesu až do důchoďáku.

Svěžest i při pocení
Svěžest i při pocení

Jemně citrusová vůně s trochou mentolu kulky osvěží, zamaskuje kulepach, ale nevyvolá nechtěné otázky: Co to tady tak pěkně voní?

Female friendly
FEMALE FRIENDLY

Ano, dámy. Už víme, že i vy máte svá malá lepivá tajemství. Ať se nemusíte s chlapem dělit, na stehýnka a podňadří si čapněte vlastní Antistick!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánská intimní kosmetika
Hmotnost: 0.109 kg
Vhodné pro: Všechny
Země původu: Česko
Určeno na: Podkozí
Objem: 100 ml