Zákaznická podpora:adela@trochu-jinak.cz

Šampony pro muže

Panenské vlasy (čti nebarvený) , který chlapy většinou mají, potřebují specifickou péči. Krást do nekonečna svojí ženský šampon, nebo gel na intimní higienu prostě nemůžete.

Pro citlivější hlavy je lepší mít šampon i kondicionér zvlášť. Kondicionér neutralizuje pH vlasový pokožky po šamponu, kterej má vysoký pH a pokožku tak často vysušuje, což způsobuje svědění, lupy a častý maštění hlavy. V takovém případě se nenechte zastrašit pastelovou barvou značky Malibu C a šahněte po její Scalp wellness řadě, kde máte komplet péči o vaše vlasy i pleš. Ta často pomůže proti vypadávání vlasů v důsledku vaší lenosti a dosavadní nevzdělaností v oblasti aplikované chemie na vaší hlavě.  

Pro lenochy a sportovce je skvělá varianta univerzální šampon All-in-one od STMNT , který lze použít opravdu na všechno, nebo mýdlo od STMNT. Tenhle dárek neurazí ani ženy s panenskými zdravými vlasy. ;) STMNT mýdlo je třeba náš skvělý odzkoušený pomocník při odličování i citlivější atopické pokožky :D (čti vyčištění xichtu) :D

 

 

 

2 položek celkem
Malibu Scalp Wellness® Collection
Tip
890 Kč
Kód: 757088496187
Malibu Swimmers Wellness® Collection
890 Kč
Kód: 72