Angry Beards - Olej na vousy Urban Twofinger 30 ml

Kód: 123
Novinka
329 Kč
Skladem

Olej na vousy od Angry Beards. Vyživuje a hydratuje vousy i plnovousy. Pomáhá vyživovat vousy, které se po něm krásně lesknou. Ideální dárek pro muže k Vánocům. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co dodávat k největšímu best-selleru v péči o vousy v ČR?

Aplikujte nejlépe do šamponem a balzámem umytých vousů.

S množstvím to hlavně to nepřehnat :D K aplikaci stačí vážně malý množství a i plnovous to nasytí. Větší množství oleje na pokožce může způsobit její ucpání a protivný svědění a další blefuj. Takže megalomani nechť se krotí s dávkováním :D 

Tento olej na vousy je prý univerzální all-in-one pomocník. Naše kombinace arganovýho, mandlovýho, ovesnýho a avokádovýho oleje je doplněná o vitamín E a emollient coco-caprylate/caprate. Ta poslední trojice cizích termitů je důvod, proč engrybírdí olej nemastí, krásně se vstřebává a nechává tvůj bírd i kůži ve znatelně lepší kondici.

  • Pár kapek a vousy jsou nakrmený
  • Hydratace je cesta k bírdu bez svědění a lupů
  • Podmanivá vůně, která s tebou zůstane
  • Lahvička ze speciálního fialovýho skla s pipetou
  • Hrdě vyrobeno v Česku

 

Složení Urban Twofinger:
MANDLOVÝ OLEJ, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, OVESNÝ OLEJ, PARFÉM, SLOŽKY PARFÉMU (ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL), VITAMIN E, PAČULOVÁ SILICE

Složení Jack Saloon:
MANDLOVÝ OLEJ, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, OVESNÝ OLEJ, PARFÉM, SLOŽKY PARFÉMU (CINNAMAL, COUMARIN, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE), VITAMIN E.

Složení Christopher the Traveller:
MANDLOVÝ OLEJ, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, PARFÉM, OVESNÝ OLEJ, VITAMIN E, BERGAMOTOVÁ SILICE, SLOŽKY PARFÉMU A SILICE (CITRAL, EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL).

Složení Khalifa the Sheikh:
MANDLOVÝ OLEJ, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, OVESNÝ OLEJ, VITAMIN E, SILICE YLANG YLANG, PAČULOVÁ SILICE, SLOŽKY SILIC (EUGENOL, ISOEUGENOL, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, FARNESOL, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE).

Složení Bobby Citrus:
MANDLOVÝ OLEJ, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, PARFÉM, OVESNÝ OLEJ, SLOŽKY PARFÉMU A SILICE (BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE), VITAMIN E, BERGAMOTOVÁ SILICE.

Složení Todd Herbalist:
MANDLOVÝ OLEJ, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, OVESNÝ OLEJ, PARFÉM, VITAMIN E, ČAJOVNÍKOVÁ SILICE, PEPRNOMÁTOVÁ SILICE, SLOŽKY PARFÉMU A SILIC (CITRAL, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE).