Malibu Un-Do-Goo Shampoo, 266 ml

Kód: 96
Novinka Tip
450 Kč
Skladem

Hloubkově čistící šampon un-doo-goo od Malibu C. Zbavuje vlasy nánosů minerálů a rozpouští silikony. Usnadňuje rozčesávání vlasů. Vhodný na používání 1x týdně. Vhodný pro děti od 4 let. Ideální univerzální dárek pro každou ženu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Un-doo-goo šampon funguje jako opravdový vlasový detox, který pomůže oživit a znovuzrodit vaše vlasy. Matný mdlý vzhled vašich vlasů už po prvním použití zmizí a z ,,hřebíků" se stanou vaše vlasy lesklé a poddajné. 

Hloubkové čistící šampon vhodný pro používání 1x týdně až jednou za měsíc.

Vhodný i na čištění vousů. Hodný pro muže ženy i děti. Vhodné také prorovné, kudrnaté i vlnité vlasy

 

Jak to funguje?

Hloubkově čistící šampon zbavuje silikonů z vlasové kosmetiky z drogerie a zatěžkávajících barevných nánosů minerálů z tvrdé vody.

Nánosy minerálů a silikonu na vašich vlasech znemožňují prostupnost regeneračních složek z masky a kondicionéru do vašich vlasů. Proto je tedy vhodný pro každého,  kdo si myje vlasy v tvrdé vodě i pro toho, kdo chce začít s používáním profesionální vlasové kosmetiky.

Použití: 

Aplikujte do mokrých vlasů. Napěňte šampon v dlaních a důkladně vmasírujte do vlasové pokožky i do délek vlasů. Tento šampon nepatří pouze k pokožce, ale hlavně do vlasových délek a důkladně opláchněte. 

TIP k šamponování (nejen s tímto šamponem):

Při prvním mytí, máte-li mastné vlasy, je normální, že šampon nepění... Je to jako s pekáčem, ten taky na poprvé neodmastíte... Proto tedy proces několikrát (miniminimálně 3x) opakujte, dokud z množství šamponu o velikosti fazolky (ano, to opravdu u profesionální kosmetiky stačí) nevznikne hustá pěna po celé hlavě. Tak poznáte, že jsou vlasy opravdu odmaštěné. 

Je vhodné si pomyslně rozdělit vlasy do jednotlivých sekcí, kterým se během šamponování budete věnovat... Obzvlášť, pokud máte husté vlasy... Rozdělte si vlasy do PŘEDNÍ, ZADNÍ, LEVÉ a PRAVÉ sekce :) a pro náročné (husto-vlasatce) i na HODNÍ a SPODNÍ část :P :D