Zákaznická podpora:adela@trochu-jinak.cz

Malibu C Un-Do-Goo Shampoo, 266 ml

Kód: 757088224094
Tip
Neohodnoceno
Značka: Malibu C
450 Kč
Skladem

Hloubkově čistící šampon un-doo-goo od Malibu C. Zbavuje vlasy nánosů minerálů a rozpouští silikony. Usnadňuje rozčesávání vlasů. Vhodný na používání 1x týdně. Vhodný pro děti od 4 let. Ideální univerzální dárek pro každou ženu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Un-doo-goo Shampoo funguje jako opravdový vlasový detox, který pomůže oživit a znovuzrodit vaše vlasy. Matný mdlý vzhled vašich vlasů už po prvním použití zmizí a z ,,hřebíků" se stanou vaše vlasy lesklé a poddajné. 

Hloubkové čistící šampon vhodný pro používání 1x týdně až jednou za měsíc.

Vhodný i na čištění vousů. Hodný pro muže ženy i děti. Vhodné také prorovné, kudrnaté i vlnité vlasy

 Obsah: 266ml

Jak to funguje?

Hloubkově čistící šampon zbavuje silikonů z vlasové kosmetiky z drogerie a zatěžkávajících barevných nánosů minerálů z tvrdé vody.

Nánosy minerálů a silikonu na vašich vlasech znemožňují prostupnost regeneračních složek z masky a kondicionéru do vašich vlasů. Proto je tedy vhodný pro každého,  kdo si myje vlasy v tvrdé vodě i pro toho, kdo chce začít s používáním profesionální vlasové kosmetiky.

Použití: 

Aplikujte do mokrých vlasů. Napěňte šampon v dlaních a důkladně vmasírujte do vlasové pokožky i do délek vlasů. Tento šampon nepatří pouze k pokožce, ale hlavně do vlasových délek a důkladně opláchněte. 

TIP k šamponování (nejen s tímto šamponem):

První mytí nikdy nepění! Obzvlášť u týden nemytého hára se spoustou stylingu. Šampon můžete dát do suchých délek. Do mokrých vlasů by měl přijít nejen k pokožce, ale i do délek v dostatečném množství. Opakujte šamponování délek nejen tímto šamponem dvakrát :)

POUŽÍVEJTE MAXIMÁLNĚ 1X TÝDNĚ!!! 1x do měsíce to ale stačí. časté používání může způsobit vysušování pokožky, lupy a větší maštění.  

Je vhodné si pomyslně rozdělit vlasy do 4, nebo i více sekcí. Obzvlášť, máte-li husté vlasy... Rozdělte si vlasy třeba na PŘEDNÍ, ZADNÍ, LEVOU a PRAVOU ČÁST:) a pro náročné (husto-vlasatce) i na HODNÍ a SPODNÍ ZADNÍ část :P :D

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampony
Hmotnost: 0.31 kg