Malibu Hydrate Color Wellness® Collection

Kód: 81
890 Kč
Skladem

Dárková sada pro barvené vlasy, dehydratované i kudrnaté a vlnité vlasy.

Obsahuje: Šetrný šampon a regenerační kondicionér prodlužují životnost barvy a regenerují vlasy, 4 hydratační masky + 1 čistící masku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada péče pro barvené vlasy. Vhodné i na nebarvené vlasy s deficitem hydratace, vhodné i pro kudrnaté vlasy.

Obsahuje: šampon 250ml, kondicionér 250ml, 4 hydratační Color-Lock masky a 1 čistící masku Color Prepare Wellness Remedy.

Výhody složení:

  • Předchází blednutí barvy díky hydratační neiontové složce.
  • Vyvážená směs šetrných mycích složek šetrně čistí vlas aniž by zbytečně silně narušovala barvu.
  • Bez-sulfátové mycí složky.
  • Příjemná jemná tropická vůně charakteristická pro Malibu.
  • Zachovává oslnivost a zářivý lesk barvy.
  • Opravuje vlas a brání před jeho vysušením.
  • Okamžitě poskytuje sytost barvy a objem vlasů.
  • Vysoce účinná směs hydratačních složek, které zanechají vlasy dokonale hydratované.

 

 

Poznámka:

MalibuC Color Prepare odstraňuje minerály, které mají v kontaktu s barvou za následek nežádoucí chemickou reakci. Pro vlasy s velkým nánosem minerálu však doporučujeme provést službu Crystal Gel.

Použití šamponu: 

Vhodný na každodenní užívání. Napěňte malé množství šamponu (hrášek, nebo fazolku) v dlaních a vmasírujte do pokožky do mokrých vlasů. Krouživými pohyby a masáží hlavy napěňte, nechte působit a důkladně opláchněte. Doporučujeme proces alespoň 3x opakovat, dokud z hrášku nevznikne hustá pěna po celé hlavě, aby byly vlasy opravdu odmaštěné. 

 

TIP k šamponování (nejen s tímto šamponem):

Při prvním mytí, máte-li mastné vlasy, je normální, že šampon nepění... Je to jako s pekáčem, ten taky na poprvé neodmastíte... Proto tedy proces několikrát (miniminimálně 3x) opakujte, dokud z množství šamponu o velikosti fazolky (ano, to opravdu u profesionální kosmetiky stačí) nevznikne hustá pěna po celé hlavě. Tak poznáte, že jsou vlasy opravdu odmaštěné. 

Je vhodné si pomyslně rozdělit vlasy do jednotlivých sekcí, kterým se během šamponování budete věnovat... Obzvlášť, pokud máte husté vlasy... Rozdělte si vlasy do PŘEDNÍ, ZADNÍ, LEVÉ a PRAVÉ sekce :) a pro náročné (husto-vlasatce) i na HODNÍ a SPODNÍ část :P :D

Použití kondicionéru:

Vhodný na každodenní užívání. Po důkladném spláchnutí šamponu vmasírujte do konečků a délek (vše 5 cm dál od pokožky) do ručníkem vysušených vlasů, nechte působit, rozčesejte do celé délky vlasů a důkladně opláchněte. 

Použití Wellness sáčků (Color-Lock maska): Naneste na mokré vlasy, nechte působit 10 minut a poté důkladně opláchněte. Masku lze nechat na vlasech i přes noc.

Použití Wellness sáčků (Color Prepare): Důkladně umyjte vlasy šamponem a opláchněte. Obsah sáčku vysypte do ruky, promněte mezi dlaněmi a přidejte 30 ml vody, aby se rozpustili krystaly. Aplikujte do vlasů a promačkejte. Nechte působit 5 minut, umyjte šamponem a důkladně opláchněte. Kondicionér není doporučen. Poté začněte s barvením vlasů. Barvení by mělo proběhnout do 24 hodin po ošetření tímto sáčkem

 

Přípravky jsou 100% vegan, bez sulfátů, parabenů, chloridu sodného a umělých parfemací.

Color-Lock - Nová pokročilá technologie zvýrazňuje zářivost barvy a brání jejímu vyblednutí u všech typů vlasů. Vhodné i pro kudrnaté a vlnité vlasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodná balení
Vhodné pro každodenní užívání: Ano
Vhodné pro: Přírodní a barvené vlasy