Chladivý šampon na vlasy Frosty Olaf 230 ml

Kód: 194
Neohodnoceno
Značka: Angry Beards
300 Kč
Objednáno

Šampon na vlasy s chladivým efektem, co sundá i odolný styling. Osvěžení v létě u moře i doma. Koncentrovaný šampon co opravdu pění!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

MĚ VOMEJOU, TO PĚNÍ!

My muži chceme jednu jedinou věc od kosmetiky - aby fungovala! A přesně toho dosahuje engrybírdí šampon na vlasy. Vytváří zběsilou pěnu, takže potřebuješ jen velmi málo množství. Účinné, ale šetrné složky se postarají o důkladné mytí, abys si za pár let nemusel říkat "ahoj pleško". Navíc jsme přidali aktivní uhlí, které vysává nečistoty a nepříjemné pachy z vlasů. A samozřejmě, žádné kompletní čištění by nebylo bez osvěžující vůně, která dodá tvému čerstvě vydrbanému účesu ten poslední šmrnc. Připrav se na Frosty Olafa, svěží vůni mentolu, citrusů a vzácného dřeva. Tento šampon zaručeně přináší novou úroveň čistoty vlasů.

 

BUBBLES UNLIMITED

BUBBLES UNLIMITED
Připrav se na důkladné čištění nejen vlasů, ale celého skalpu. Jeho šetrné složky tvoří hojnou pěnu a aktivní uhlí vysává nečistoty. A na závěr ještě kulervoucí vůně.
COOL IT OFF
COOL IT OFF
V časech horkých letních dnů si dopřej osvěžení až do mrazivého stavu. Vypláchni závity, aplikuj na vlasy a zažij, jak se cítí lední medvědi.
STAČÍ MÁLO
STAČÍ MÁLO

Tento šampon je vysoce koncentrovaný, takže stačí jen kapka. Můžeš si koupit tuny průmyslového mýdla za pár korun, ale až jednou vyzkoušíš naše bubliny, nechceš nic jiného.

FROSTY OLAF
FROSTY OLAF

Kromě chladivého účinku tohoto ledového kouzelníka oceníš i vůni složenou z čerstvých citrusů, mentolu a jemného náznaku vzácného dřeva.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladivé
Hmotnost: 400 kg