Malibu Blondes® Enhancing Collection

Kód: 63
890 Kč
Skladem

Dárková sada pro zesvětlované a blond vlasy. Čistí vlasy od nánosů minerálů z tvrdé vody způsobujících žloutnutí, či jiné nežádoucí zbarvení.

Obsahuje šampon, 4 masky i kondicionér. Čistí a zjemňují vlasy a dodají jim lesk a potřebné živiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada pro zesvětlované a blond vlasy. 100% vegan systém pro ošetření blond vlasů, které jsou po použití zářivé bez nežádoucích žlutých odstínů.

Sada vlasové péče pro zářivou blond obsahuje vše, co potřebujete pro navrácení blond vlasů zpět k životu. Chrání vlasy před elementy přenášenými vodou, které potlačují barvu a přirozený lesk vlasů.


Sada obsahuje: šampon, kondicionér a 4 Wellness čistící sáčky.

 

Klíčové ingredience: Allantoin, Vitamín C, Betaine, Extrakt z lněného semínka, Panthenol, Rýžový protein, Extrakt z kurkumy

Jejich výhody:

  • Ochrana a zklidnění pokožky hlavy
  • Odstranění nežádoucích barevných minerálů usazených ve vlasech
  • Posílení vlasového vlákna a ochrana proti lámavosti
  • Přírodní proteiny okamžitě posilující vlasy
  • Vyvážení přirozené hydratace
  • Objem vlasů a uhlazení vlasové kutikuly.
  • Rozzáření blond tónů

 

Použití šamponu: 

Vhodný na každodenní užívání. Napěňte malé množství šamponu (hrášek, nebo fazolku) v dlaních a vmasírujte do pokožky do mokrých vlasů. Krouživými pohyby a masáží hlavy napěňte, nechte působit a důkladně opláchněte. Doporučujeme proces alespoň 3x opakovat, dokud z hrášku nevznikne hustá pěna po celé hlavě, aby byly vlasy opravdu odmaštěné. 

TIP k šamponování (nejen s tímto šamponem):

Při prvním mytí, máte-li mastné vlasy, je normální, že šampon nepění... Je to jako s pekáčem, ten taky na poprvé neodmastíte... Proto tedy proces několikrát (miniminimálně 3x) opakujte, dokud z množství šamponu o velikosti fazolky (ano, to opravdu u profesionální kosmetiky stačí) nevznikne hustá pěna po celé hlavě. Tak poznáte, že jsou vlasy opravdu odmaštěné. 

Je vhodné si pomyslně rozdělit vlasy do jednotlivých sekcí, kterým se během šamponování budete věnovat... Obzvlášť, pokud máte husté vlasy... Rozdělte si vlasy do PŘEDNÍ, ZADNÍ, LEVÉ a PRAVÉ sekce :) a pro náročné (husto-vlasatce) i na HODNÍ a SPODNÍ část :P :D

Použití kondicionéru:

Vhodný na každodenní užívání. Po důkladném spláchnutí šamponu vmasírujte do konečků a délek (vše 5 cm dál od pokožky) do ručníkem vysušených vlasů, nechte působit, rozčesejte do celé délky vlasů a důkladně opláchněte. 

Blond wellness sáčky odstraňují z vlasů nánosy minerálů, které způsobují žloutnutí či jiné nežádoucí zbarvení.

Použití Blond wellness sáčků: Rozpusťte obsah sáčku ve 30ml vody v dlaních za pomoci tření. Vmasírujte do vlasů nechte působit 5-10 minut a důkladně opláchněte. Použijte kondicionér do ručníkem vysušených vlasů. 

Přípravky jsou 100% vegan, bez sulfátů, parabenů, chloridu sodného a umělých parfemací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vlasy
Vhodné pro: Zesvětlované a blond vlasy
Typ produktu: Výhodné balení
Veganský produkt: Ano