Antisweat Snowballs - Chladivý deodorant na kule 150 ml

Kód: 191
Novinka
Neohodnoceno
349 Kč
Na dotaz

Pytel se zapaří i z jiných příčin, než je sport, pro tyto příležitosti tu je Antisweat Snowballs. Dodá pocit osvěžení a zbaví pocitu zapaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Speciální letní verze antiperspirantu pro mužské genitálie - Antisweat Snowballs.
  • Pocítíš chladivý účinek díky obsahu osvěžující mentolové složky.
  • Šalvěj a extrakt z čaje Matcha se postarají o odstranění nepříjemného zápachu z koulí.
  • Diskrétní, ale ohromující vůně, která tě zaujme.
  • S hrdostí vyrobeno v České republice, abys mohl mít důvěru v kvalitu.

 

Deodorant na kule - ideální volba pro situace, kdy se potíš bez fyzické námahy. Sedíš v kanceláři, válení se na gauči, procházka v rozpálených botách nebo jen obyčejný letní hicák. Složení Antisweat bojuje proti potu na více frontách. Některé složky absorbuji pot a mastnotu. Další regulují pocení, aby tvůj pytel nebyl nikde vidět. Přidali jsme i přírodní složky pro ochranu a regeneraci, takže tvoje koule budou navždy v pohodě.

 

KONEC POCENÍ Antisweat se postará nejen o pot, ale také o nepříjemný zápach, který obvykle doprovází opocené pytle. Až tě někdo zeptá, jestli může vidět tvůj "sklep", s hrdostí mu ho ukážeš.

 

ODOR CONTROL Obsahuje složky, které jsou vycvičené na boj proti bakteriím způsobujícím nežádoucí pachy. Zní to futuristicky, ale věř nám, budoucnost je teď!

 

KULKY V BŘIŠE Mentol v Antisweat Snowballs poskytuje netradiční chladivý efekt. Dej nám vědět, jestli to byl jen vlažný čaj, nebo se tvoje koule rovnou zalezly až do břicha.

 

 

 

ANTIPERLE ALÁ ANTISWEAT Chtěl jsi voňavější Antisweat? Tak tady ho máš. Ve Snowballs najdeš příjemnou vůni mentolu s osvěžujícími citrusy a jemným nádechem vzácných dřevin. Užij si to!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladivé
Hmotnost: 170 kg
Vůně: Mentol a citrus
? Efekt: Chladivý
? Určeno pro: Muže
? Určeno na: Intimní partie
? Četnost užívání: Po umytí
Vhodné pro každodenní užívání: Ano
Český prokudt: Ano
Smyvatelnost: Snadná
Objem: 150 ml