Pánská intimní kosmetika

Pánská intimní kosmetika na koule a pytel.

Pro sportovce i řidiče kamionu má Angry Beards pomoc proti zapařeným kulím. Jako prevenci před zapařením i první záchranu na rande, na fesťáky i na výlety si zde vyberete dárek pro sebe, kámoše, nebo parťáka. 

 

Pokud jste nenalezli produkt, nebo si nevíte rady s výběrem, který hledáte, zavolejte na číslo 724 468 100 a rádi Vám produkt přidáme do objednávky. Některé produkty nelze z technických důvodů nahrát na náš web, ale rádi Vám je přidáme do objednávky.

1 položek celkem

Jak říkaj kluci od Angry Beards,

Každej, kdo má pytel, měl by mít i koule se o něj starat. S řadou Calm Balls už nemusí žádnej chlap trpět jako zvíře a imrvére odervávat kule od stehna. Lubrikant Antistick se postará o vyrušení přilnavosti při sportu, takže kulestroj bude volně klouzat a pohyb si společně užijete. Deodorant Antisweat se hodí do situací, kdy se ti pytel rosí ze stresu, ne z fyzický námahy –⁠ třeba na koberečku u šéfa nebo pod palbou otázek u tchýně

 

 

Ve tvým cestovním balení by neměl chybět vedle kartáčku i deodorant na koule jak na cestu autem, tak na sport. Se slepeným kulo-stehnem se přece jen blbě sportuje a po hodinách v autě, nebo na motorce po příjezdu na dovolenou taky hned vždycky nemůžeš běžet do sprchy. Když už by ale mělo být něco v balíčku první pomoci pro muže, jsou to kromě kondomů ubrousky na kule freshfella. Ty vás nádechem svěžesti nabudí k další akci a nebudete se u toho muset cítit blbě ;)

 

Náš osobní typ:

I když tahle řada je předně určená pro chlapy, nikdo nikde nepíše, že na mezi-kozí se použít nedá, takže můžete vyřešit dárek k Vánocům pro muže i pro sebe v jednom bez větší investice do wellness pobytu ;) V pokoji na dovče už nebudete potřebovat po večeři sprchu ;P